Публикации
Гроупедия
Перейти к содержанию
Авторизация  
BAXCHISARAJ

Легалайз не за горами

Рекомендуемые сообщения

Якщо подумати глибоко, тоді ви дійдете висновку, що вам нічого не потрібно. Тому, що на той світ ще ніхто нічого з собою не забрав, і нехай мене грім розколе але це так. Тоді навіщо читати це, читати інше, щось старатися для інших, чи навіть для себе... Та прагнення людини вищого, чогось більш духовно-морального плану, є більшим ніж її думки про буття, та суть існування її у Вселеній.

Якщо двома словами про ціль життя людини то її не має або ж здогадатися на планеті Земля про це не можливо!!! Знаючи суть не цікаво стане жити і тобі, і мені. Ми б перейшли до глибокого і нудного ІСНУВАННЯ, як би це банально не здавалося але це так. Тай нехай той хто думає, що знає її суть бере кусок мила, шнурок і іде до високого дерева, бо немає у нього вже ні цілі, ні цікавості до життя як такого справжнього, первинного життя, із всіма його гараздами та не гараздами, підставлянням щоки та носінням на руках, смертю і народженням кінець кінцем... Та не про те мова...

Індія, Китай, Шрі-Ланка, Болгарія, Мексика, Голландія – це країни в яких ти, я, він, вона, та й навіть воно, якщо таке знайдеця, вільно може сісти на лавочці в сквері, забити гарненьку люльку... ну-ну вгадайте чого??? Ви були праві, гарненьку люльку першосортної конопельки (White Widow, Four Way, Icy…). Яку він ,громадянин вище вказаної держави, може виплекати протягом літа на СВОЇЙ грядці чи дачці, та висушити в СЕБЕ на балконі, і його ніхто не звинуватить у розповсюджувані. Звичайно якщо маєш час на таке справу. Людина яка хоч раз в житті вирощувала коноплі мене зрозуміє і добре знає, що це не аби який клопіт. Відповідно якщо часу у вас немає вирощувати, а покурити ви полюбляєте є ще один вихід, КУПИТИ. Грам такого чуда, першого сорту, в Голландській крамниці коштує не мало не багато, 20 євриків. Це відповідно до мінімальної зарплати голландця не багато, я вже не говорю про нормально забезпечених громадян. Левову частку до державного бюджету дає цей бізнес та ще й плюс робочі місця. Культура в Голландії на високому рівні, самостійна незалежна держава, зберігає нейтралітет... словом Україні ще до Голландії далеченько ой як.

Тепер подумайте над такими питаннями: скільки людей коли ви дивитися телевізор курить шмаль (коноплі), та яку їх кількість в нас на Україні скурюють за один день, всього на всього один день? Скільки грошей іде в тінь на наркобізнес який ніхто не баче? Скільки грошей можна поласти в державну казну при легалізації? Хто керує тіньовим нарко. бізнесом? Кому це потрібно? Чому б ці гроші не спрямувати на користь людям чи навіть ту саму боротьбу з наркотиками, але важкими наркотиками, які дійсно забирають життя та особистості???!!!

Статистика

1. з 100 людей від 18-30 не пробували курити коноплі 10.

2. з 100 людей що попробували курити коноплі курять її якщо не переважно то постійно 80 людей.

3. Питання на засипку, де демократія???

Те, чого не видно в темноті,

обов’язково зникне в темноту,

з приходом світла.

Вище сказане це про, що? Ви запитаєте. Це про сліпоту нашого народу, про те що, вони не бачать того що, дієця з приходом темноти, про те що, вони не бачать людей які вже як секти збираюця, хоча секти це за дуже грубо, я би сказав культи! Не хочеця розказувати про свої успіхи в цій справі, це не цікаво. Це про конкретну людину. Така річ лише для політиків і пліткарок може бути цікавим!

Рано чи пізно, з вашою допомогою чи без неї, ці люди вийдуть з темноти, вийдуть і ви будете в повному емоційному ШОЦІ. Ви побачите своїх знайомих, сусідів, друзів по роботі, старих, малих, там будуть навіть ваші діти, в вас буде шок, бо досі ви цього не знали і не бачили, можливо не хотіли, можливо не знали, можливо боялися, але це ваші причини і вони будуть лише для вас причинами а не для цих людей з темноти!!!

Легалізація це вихід видалення тіньової нарко економіки та перехід її на державний рівень, та в кішені громадян України. Це є гроші які можна надати для боротьби з важкими наркотиками, ті гроші які можна дати на червоні хрести. Не буде цього, наркоманія збільшуватимеця (я про тяжкі наркотики), гроші будуть іти в кишені закононеслухняних громад, і всерівно це все буде, від цього не сховаєшся.

Гарного вам дня та настрою! Будьте розумними!

Нехай прибуде з вами ДЖА!!!

Дякую!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ПрызыдЕнт Украины - Владислав Магамаевичь Расталкай расмотрел ваше творение и готов даже принять участие в вашем задержании :)

Возник вопрос автору - про цель в жизни и шнурок. Допустим я знаю суть жизни и своё будущее... и мне значит уже ничё нинадо? Суть жизни - это что по твоему? Поиск и борьба?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

:P Здоров призеденту як там тебе не памятаю, ти вже вибач! :)

От скажи ти гровер? якщо так то ти напевне замічав що не всі йолочки до кінця ростуть, існує натуральний відбір, виживає СИЛЬНІШИЙ!!! який має все, і легені твої тоже :lol:

а те шо ти запитував це не є сутєвим сприймай це як завгодно, та і якщо ти знаєш шо тебе чикає як ти сказав то давай вперед!!! Виправляй помилки які ТИ знаєш що в тебе по переду! про результат розкажеш!

а якщо серьозно то можеш і сам представити, от ти знаєш все що тебе чикає, кожну хвилину, ти прикурюєш цигарку і знаєш шо за 10-40 років від неї помреш, і ти нічого з цим не поробиш, потім розстройство психіки, як наслідок і ШНУРОК І КУСОК МИЛА!

Four Way FOREVER!!!!!!!!!!!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ты меня спрашивал гровер я или нет... я да. Выживает сильнейший - это у жывотных. У растений уход, типло и хароший (мягкий) климат. Прореживание - как отделение поганых растений от гарных.

А ты явно не гровер раз говоришь такое:

ти прикурюєш цигарку і знаєш шо за 10-40 років від неї помреш, і ти нічого з цим не поробиш, потім розстройство психіки, як наслідок і ШНУРОК І КУСОК МИЛА!

Я знаю, но не это :wink2: Ты промазал.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Создать...

Успех! Новость принята на премодерацию. Совсем скоро ищите в ленте новостей!